Łomża jest miastem, któremu w szczególności dedykujemy naszą ofertę szkoleniową. Dlaczego? Właśnie tam nasi Kursanci zwykli najczęściej zdawać egzamin na prawo jazdy. I właśnie tam określa się nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców jako jeden z najlepszych na terenie całego Podlasia. Powód jest prosty: statystyki zdawalności.

Wybór OSK a prawdopodobieństwo uzyskania prawa jazdy

Jak dowodzą dane gromadzone przez WORD w Łomży, Absolwenci OSK FILIP świetnie radzą sobie zarówno z częścią teoretyczną, jak i praktyczną egzaminu na prawo jazdy. Sytuacje, gdy któryś z nich musi ustalać termin egzaminu poprawkowego należą do rzadkości. Pod tym względem górują bez wątpienia nad kandydatami na kierowców przygotowywanymi przez inne placówki szkoleniowe z Podlasia.

Co wpływa na zwiększone szanse naszych Kursantów?

Przede wszystkim:

  • realne – nie wirtualne – kształcenie z zakresu teorii, które daje faktyczne podstawy do zasiadania za kierownicą,
  • opracowane przez nas materiały dydaktyczne, przekazywane Kursantom na własność,
  • praktyki odbywane na bazie pojazdów zgodnych z modelami egzaminacyjnymi,
  • regularne pokonywanie ulubionych tras egzaminatorów z łomżyńskiego WORD-u,
  • dogodne godziny zajęć teoretycznych oraz praktycznych (dopasowywane indywidualnie).

Ponadto zapewniamy możliwość uzyskania na terenie naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania wybranym pojazdem. Nie zapominamy też o przyszłych kierowcach zawodowych, na potrzeby których udostępniamy gabinety pracowni psychologicznej.

Kursanci z Łomży zdający prawo jazdy

Kurs na prawo jazdy dla kursantów z Łomży: od A do D

Każdy kurs na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej – uznajemy je za zaliczone dopiero w momencie zdania przez Kursanta dwuczęściowego egzaminu wewnętrznego. Dotyczy to zarówno szkoleń dla osób niepełnoletnich (tu: kurs na prawo jazdy kat. AM, kurs prawa jazdy kat. A1, kurs prawa jazdy B1), jak i dla tych po 18 roku życia (kurs na prawo jazdy kat. A2, szkolenie na prawo jazdy kat. A, kurs na prawo jazdy kat. BE oraz nauka jazdy kat. B).

Co istotne, niedoszli kierowcy zawodowi, którzy ukończą odpowiednio kurs na kategorię C czy też kurs prawa jazdy CE (lub zamiennie kurs na prawo jazdy kat. D), a następnie wezmą udział w kursie kwalifikacji wstępnej, będą zdawać egzamin państwowy również na terenie naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców.

Niezależnie od wybranego kursu prawa jazdy, gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalne podejście oraz naukę w komfortowych warunkach. Rozważając zatem oferty placówek szkoleniowych z okolic Łomży, z pewnością warto wziąć pod uwagę OSK FILIP. W końcu inwestycja w prawo jazdy powinna być przede wszystkim korzystna dla samego Inwestora.

TOP