Jeśli masz zamiar zdawać w najbliższym czasie na prawo jazdy w podlaskim ośrodku egzaminacyjnym, OSK FILIP to najlepszy z możliwych adresów. Specjalizujemy się w szkoleniach dla kierowców wielu kategorii, dysponujemy flotą zgodną z samochodami egzaminacyjnymi, posiadamy własne zaplecze oraz zespół najlepszych wykładowców.

Kurs na prawo jazdy w naszym OSK

Kurs na prawo jazdy w OSK FILIP znacząco zwiększa możliwość zdania egzaminu w pierwszym terminie. Potwierdzają to nie tylko dane statystyczne, rejestrowane przez łomżyński WORD, ale również pozytywne opinie naszych byłych Kursantów.

Co o tym decyduje? Wysoce wyspecjalizowana kadra wykładowcza, nowoczesne metody dydaktyczne, praktyczne podejście do nauki oraz dopasowanie metody nauczania do indywidualnych potrzeb Kursantów. Możemy się też poszczycić szerokim zapleczem, które znacząco wpływa na komfort pracy.

Dysponujemy m.in.:

  • wygodnymi salami wykładowymi,
  • 3 placami manewrowymi,
  • pojazdami wszystkich niezbędnych kategorii,
  • pracownią standardowych badań lekarskich,

Każdy kurs prawa jazdy prowadzimy z myślą o maksymalnym zwiększeniu szans naszych Kursantów na sukces już przy pierwszym podejściu do egzaminu.

W trakcie zajęć praktycznych (czyli tzw. jazd) staramy się zatem przekazywać jak najwięcej cennych wskazówek, które mogą być pomocne na etapie pokonywania przykładowych rond czy skrzyżowań pod okiem egzaminatora.

Zdany kurs prawa jazdy kategorii B

Prawo jazdy Białystok? Nie taki diabeł straszny!

Za sprawą starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych, które przekazujemy na własność naszym Kursantom, nauka nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień przebiega bez niepotrzebnych przestojów.

Nieraz mieliśmy okazję przeglądać opracowania na temat prawa jazdy kat. B lub C, które nadmiernie komplikowały proste wytyczne kodeksu ruchu drogowego.

Ze swojej strony zawsze staramy się popierać teorię praktyką i omawiać poszczególne uregulowania na zróżnicowanych przykładach.

Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych wykładowców na potrzeby szkoleń wielu kategorii. W ramach oferty przeznaczonej dla przyszłych kierowców, prowadzimy kursy na prawo jazdy:

W naszym ośrodku szkolenia kierowców zapewniamy również możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacji zawodowej oraz przystąpienia na miejscu do egzaminu państwowego. Naszym Kursantom pomagamy od A do Z, czyli od momentu zapisania się na kurs prawa jazdy aż do uzyskania wspomnianego dokumentu.

Działamy na terenie trzech województw, w takich miastach jak: Białystok, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Pisz, Sejny, Brańsk, Grajewo, Bielsk Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Łomża.

Zachęcamy serdecznie do zapisywania się na kurs prawa jazdy w naszym ośrodku!

TOP