Doba e-learningu zweryfikowała przydatność wielu Ośrodków Szkolenia Kierowców, w których zagadnieniom teoretycznym nie poświęcano należytej uwagi. W przeciwieństwie do nich, OSK FILIP Bielsk Podlaski wciąż cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych kierowców – zarówno pod kątem zajęć praktycznych, jak i teoretycznych.

E-prawo jazdy? OSK FILIP Bielsk Podlaski zaprasza

Z dniem z 01.01.2015 r. zniesiono obowiązkowe zajęcia teoretyczne w Ośrodkach Szkolenia Kierowców. Tym samym, do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy można przygotowywać się we własnym zakresie.

Reasumując, nauka na odległość nie sprawdza się równie dobrze jak zajęcia prowadzone przez kompetentnego wykładowcę. Dowodem na to jest rosnąca liczba przypadków nieudanych podejść do egzaminów teoretycznych na prawo jazdy.

Okazuje się bowiem, że nawet te ośrodki szkolenia kierowców, które traktowały teorię po macoszemu, znacznie lepiej przygotowywały swoich kursantów do testów egzaminacyjnych niż uniwersalne płyty CD/DVD z uniwersalnym materiałem szkoleniowym.

Kursanci z Bielska Podlaskiego zdający prawo jazdy

Kurs na prawo jazdy w pełnym wymiarze w Bielsku Podlaskim

Bazując na rzeczywistości drogowej, a nie wirtualnej, każdy kurs na prawo jazdy prowadzimy z pełnym zaangażowaniem. Wyposażamy naszych Kursantów w niezbędne materiały dydaktyczne, nie skracamy zajęć i nie tracimy czasu na opowieści niezwiązane z tematyką. Podobnie traktujemy zajęcia praktyczne: godzina zegarowa jazd jest ważna tylko wtedy, gdy została spędzona na fotelu kierowcy.

Kursanci OSK FILIP mogą ponadto liczyć na komfortowe warunki pracy w naszych salach wykładowych, dostępność trzech placów manewrowych, samochody instruktażowe w nienagannym stanie technicznym (zgodne z flotą WORD-u w Łomży) oraz kompleksowe zaplecze medyczne.

Ośrodek Szkolenia Kierowców z realną ofertą

W naszej ofercie nie brakuje kursów prawa jazdy rozmaitych kategorii. Osobom pełnoletnim polecamy:

Co istotne, 4 kółka są dostępne już dla 16-letnich Absolwentów:

W późniejszym etapie, tzn. gdy osiągną 18 rok życia, będziemy mogli zaproponować im kurs na prawo jazdy kat. A2, a kolejno, w wieku lat 20, kurs prawa jazdy kat. A (wszystkie motocykle).

Przyszłym pracownikom branży transportowej oferujemy natomiast kurs na kategorię C, po ukończeniu którego prosta droga do kursu prawa jazdy CE i międzynarodowych tras za kierownicą TIR-ów. Nie zapominamy również o transporcie osobowym, zapewniając możliwość odbycia w naszym OSK kursu prawa jazdy D.

Zapisy na kurs prawa jazdy pożądanej kategorii przyjmujemy bezpośrednio w naszych filiach (m.in. w Bielsku Podlaskim), telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z przyjemnością udzielamy też wyjaśnień dotyczących urzędowego rejestru PKK oraz procedur uzyskania prawa jazdy.

TOP