Czy to Pisz, czy jakiekolwiek inne miasto leżące nieopodal województwa podlaskiego, rentowność odbycia kursu na prawo jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców jest niezmiennie wysoka. Z pewnością mają na nią wpływ proponowane przez nas ceny kursów prawa jazdy, ale nie zapominajmy też o innych wartościach, określanych na ogół jako bezcenne.

Kurs na prawo jazdy w Piszu dowolnej kategorii

Dyskutując o walorach OSK FILIP, w pierwszej kolejności należy wyróżnić bogactwo naszej oferty szkoleniowej. Można znaleźć tam m.in. kurs na prawo jazdy dla motocyklisty bądź motorowerzysty (niekoniecznie pełnoletniego):

Nie stronimy oczywiście od najpopularniejszych kategorii prawa jazdy na czterokołowce i samochody osobowe:

Przewidzieliśmy również szereg propozycji dla przyszłych kierowców zawodowych, zainteresowanych transportem towarowym lub osobowym:

Tym ostatnim, na dalszym etapie kształcenia, będziemy mogli zaproponować ukończenie pod naszymi skrzydłami kursu kwalifikacji wstępnej oraz kwalifikacji wstępnej uzupełniającej (w obu przypadkach występuje także możliwość wyboru opcji kwalifikacji przyspieszonej).

Z kolei po 5 latach zaprosimy ich ponownie na obowiązkowe szkolenie okresowe kierowców zawodowych.

Kursanci z Pisza zdający prawo jazdy

OSK FILIP dla kierowców z Pisza

Kursanci naszego OSK FILIP przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy w komfortowych salach wykładowych, bazując na przekazywanych przez nas nieodpłatnie materiałach. Zajęcia terenowe odbywają z kolei za kółkiem pojazdów analogicznych do modeli egzaminacyjnych.

Przeprowadzamy je na jednym z trzech posiadanych przez nas placów manewrowych lub w warunkach miejskich. Sugerowane Kursantom trasy pokrywają się oczywiście z trasami wybieranymi najczęściej przez egzaminatorów.

Nie wyznajemy ponadto zasady tylnego siedzenia – godzina zegarowa jazd to czas spędzony wyłącznie za kierownicą. Jako że standardowa pula godzin przewidzianych na zajęcia praktyczne nie we wszystkich przypadkach jest wystarczająca, służymy też doszkalaniem, dopasowując terminy do preferencji Kursantów.

Dzięki nam Pisz wzbogacił się już o niejednego kierowcę. Niewielu z nich zostało poproszonych o przystąpienie do egzaminu poprawkowego, co potwierdza wysokie statystyki zdawalności Absolwentów naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców. Zachęcamy do zasilenia ich grona przy okazji najbliższego kursu prawa jazdy!

TOP