Nasza oferta kursów dla kierowców, operatorów urządzeń transportowych i maszyn do prac ziemnych nie ogranicza się wyłącznie do terenów Podlasia. Teraz również mieszkańcy Pisza, położonego w województwie warmińsko-mazurskim, mogą korzystać z naszych usług w dogodnych dla siebie terminach. Wystarczy, że odwiedzą naszą tamtejszą filię.

Propozycja szkoleniowa dla kursantów z Pisza

Prócz tego, że pakiet naszych usług zawiera kilkadziesiąt pozycji atrakcyjnych z punktu widzenia praktycznego oraz zawodowego, gwarantujemy także tzw. wartość dodaną. Można do niej zaliczyć nowoczesne sale wykładowe, 3 place manewrowe, poligon ćwiczebny, flotę pojazdów analogiczną do egzaminacyjnej, szeroki park maszynowy (tu: wózki widłowe, podesty ruchome, koparki, walce etc.).

W naszej komórce medycyny pracy, zlokalizowanej na terenie ośrodka, można wykonać komplet niezbędnych badań. W razie konieczności prowadzimy też zajęcia uzupełniające z dowolnej części prowadzonych przez nas kursów.

Poniżej prezentujemy ogólny zarys naszej oferty. Większość z wymienionych pozycji dzieli się na szereg podkategorii, dlatego warto przyjrzeć się bliżej wszystkim szczegółom:

Kursy i szkolenia - Pisz

Aby doraźnie zarezerwować miejsce na wybranym kursie, wystarczy zadzwonić pod nr 694 888 897. Oczywiście przekazanie wniosku wraz z odpowiednimi załącznikami musi się już odbyć drogą tradycyjną.

Zapraszamy do szkolenia osoby z Pisza i okolic.

TOP