W Grajewie szkolimy kierowców zajmujących się przewozem towarowym i osobowym. Szkolimy operatorów urządzeń transportowych, takich jak HDS-y czy suwnice. Szkolimy wreszcie operatorów pił mechanicznych, koparek, ładowarek, a nawet przyszłych i obecnych strażaków. Jednocześnie tyle samo czasu poświęcamy kandydatom na kierowców-amatorów.

Kurs czy szkolenie? Grajewo czeka

Kadra doświadczonych wykładowców, dostępna w jednym miejscu, zapewnia doskonałą okazję do spojrzenia na własną karierę w szerszej perspektywie. Pod naszym dachem osoby, które nigdy wcześniej nie miały okazji zasiadać na fotelu innym niż pasażera stają się kierowcami zawodowymi.

U nas osoby bezrobotne, kierowane na szkolenia przez urzędy pracy, zyskują kwalifikacje operatorów skomplikowanych dźwigów lub spycharek. Oczywiście wymaga to od nich odpowiedniej dozy zaangażowania, lecz zważywszy na komfortowe warunki do nauki oraz ciekawy sposób prowadzenia zajęć, nie jest o nie trudno.

Kury i szkolenia dla mieszkańców Grajewa

Zachęcamy do zagłębienia się w poszczególne moduły naszej propozycji z zakresu szkoleń oraz medycyny pracy:

Prócz zaplecza lokalowo-technicznego, zapewniamy miłą atmosferę, pomoc w wypełnianiu wszelkich wniosków oraz możliwość wykonania badań w trakcie kursów. Ze względu na rosnące zainteresowanie naszymi usługami, wprowadziliśmy stały tryb naboru, dlatego swoje kandydatury można zgłaszać w dowolnym momencie.

TOP