Jako Ośrodek Szkolenia Kierowców możemy zaoferować kształcenie od A do Z, czyli od amatorstwa aż do ostatniego szczebla kariery. Jako Ośrodek Szkolenia Zawodowego oferujemy szeroki zestaw kursów przeznaczonych dla osób, którym zależy na zdobyciu kwalifikacji uzupełniających lub całkowitym przekwalifikowaniu się.

Szkolenia godne uwagi - zapraszamy do Sejn

Transport międzynarodowy TIR-em? Prace z wykorzystaniem koparko-ładowarki? A może po prostu sprawne przemieszczanie się po mieście motocyklem o mocy do 35 kW? Każdy może znaleźć u nas ofertę korzystną z punktu widzenia własnych potrzeb. I nie chodzi tu wyłącznie o niepodważalną jakość naszych kursów, ale także o ich korzystną cenę.

W ramach opłaty bazowej zapewniamy ponadto pomoce dydaktyczne, wsparcie merytoryczne na każdym etapie edukacji, egzaminy kwalifikacyjne przeprowadzane w większości na terenie naszego ośrodka. Co więcej, dla grup liczących powyżej 10 osób przewidujemy możliwość ustalenia indywidualnych terminów zajęć.

Pakiet naszych usług, zawierający pozycje typowo szkoleniowe, uzupełnia oferta z obszaru medycyny pracy:Kursy i szkolenia - Sejny

Badania lekarskie i psychologiczne mogą wykonywać w naszej pracowni również Odbiorcy zewnętrzni, niebędącymi Kursantami. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby ustalić dogodną datę wizyty w naszej filii w Sejnach. Co istotne, w podobny sposób można też aplikować na wszystkie w/w kursy.

TOP