Działamy na terenie Podlasia (tu: Bielsk Podlaski), Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Oferujemy całe spektrum kursów związanych z przysposobieniem do prowadzenia pojazdów przypisanych do kategorii: AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E i D. Zapewniamy też możliwość przejścia na zawodowstwo w wielu pożądanych na rynku pracy dziedzinach.

Zdobądź zawód z OSK FILIP

W czasach powszechnej mechanizacji przykładowa profesja operatora wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych czy ładowarek teleskopowych cieszy się szczególnym zainteresowaniem pracodawców z wielu segmentów rynkowych. Można tu wymienić choćby branżę magazynową, spedycyjną, kolejową i portową.

Nie mniejszy popyt na wysoce wykwalifikowanych specjalistów wykazuje zresztą branża budowlana, gdzie trwa nieustanny nabór na stanowiska operatorów koparek, koparko-ładowarek, spycharek i walców.

Pod każdym z wymienionych względów służymy pełnym wsparciem dydaktycznym, które może okazać się bezcenne w kontekście przyszłych zarobków. Jednocześnie należy zwrócić uwagę, że ceny wszystkich oferowanych przez nas kursów należą do najniższych we wszystkich trzech wspomnianych na wstępie województwach.

Kursy i szkolenia w Bielsku Podlaskim

Elementy, które składają się na nazwę OSK FILIP to:

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bielska Podlaskiego do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji pod numerem 694 888 897.

TOP