Nasz ośrodek szkolenia, zlokalizowany w Wysokiem Mazowieckiem, to nie tylko świetny start dla przyszłych kierowców. To również pierwszy punkt na drodze do kariery operatora urządzeń transportu bliskiego oraz różnorakich maszyn do prac ziemnych.

Co jeszcze możemy zaproponować? Przede wszystkim atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Ośrodek Szkolenia Filip – spójrzmy na to kompleksowo

Wszystkie prowadzone przez nas wykłady odbywają się w nowoczesnych warunkach lokalowych, z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych przekazywanych Kursantom nieodpłatnie. W zależności od charakteru szkolenia, zajęcia praktyczne realizujemy na naszych placach manewrowych lub poligonach ćwiczebnych.

Dodatkowo zapewniamy możliwość wykonania na miejscu niezbędnych badań lekarskich (w tym badań psychologicznych). Na terenie naszego ośrodka jest też organizowana duża część egzaminów kończących poszczególne szkolenia, dzięki czemu Kursanci mają możliwość uregulowania wszystkich formalności w jednym miejscu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych przez nas usług:

Kursy i szkolenia - Wysokie Mazowieckie

Zajęcia prowadzimy w trybie dziennym i weekendowym, w razie potrzeby udzielamy też dodatkowych konsultacji w dogodnych dla Kursantów terminach.

Zapisy na szkolenia przyjmujemy bezpośrednio w naszej siedzibie w Wysokiem Mazowieckiem, telefonicznie oraz e-mailowo. Zapraszamy!

TOP