Nasz ośrodek jest obecny w wielu miastach Podlasia. Jednym z nich jest Łomża, na terenie której mieści się lokalny WORD. Statystyki tam prowadzone jasno dowodzą, że kluczowym argumentem dla wyboru naszej placówki mogą być m.in. osiągnięcia w dziedzinie zdawalności. Podobne rezultaty uzyskują zresztą Absolwenci naszych kursów kwalifikacyjnych.

Kursy i szkolenia zawodowe w Łomży

Jedną z przyczyn, dla których wykształceni przez nas kierowcy mogą się pochwalić tak dobrymi wynikami na polu egzaminacyjnym jest optowanie za tradycyjnymi wykładami. E-nauczanie nie oferuje nawet połowy wiedzy zapewnianej przez doświadczonych wykładowców.

Równie istotna jest forma jej przekazywania oraz baza w postaci materiałów szkoleniowych. W OSK FILIP stanowią one nieodpłatny niezbędnik każdego cyklu szkoleniowego.

Inne atuty? Zajęcia w godzinach niekolidujących z codziennymi obowiązkami (również w weekendy), dogodna lokalizacja wszystkich obiektów (sale szkoleniowe, place manewrowe, komórka medycyny pracy), pełnowymiarowe zajęcia terenowe. Ostatnia z zalet oznacza brak zasiadania na tylnej kanapie lub obserwowania zmagań innego Kursanta z przykładowym wózkiem widłowym w trakcie czasu przeznaczonego na ćwiczenia własne.

Sztandarowe dziedziny naszej działalności można określić następującym skrótem:Kursy i szkolenia zawodowe - Łomża

Zachęcamy do nabywania uprawnień właśnie za naszym pośrednictwem!

TOP