Z każdym rokiem działalności rejestrujemy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami ze strony mieszkańców Brańska. Dlaczego? Dotarcie stamtąd do naszej siedziby nie zajmuje z reguły dłużej niż pół godziny. Mocno ograniczone koszty dojazdu rekompensują zaś dodatkowo niskie ceny kursów nauki jazdy oraz kursów zawodowych.

Prawo jazdy w Brańsku? Z OSK to proste!

Na niskich opłatach nie kończą się jednak zalety proponowanych przez nas szkoleń. Mogą o tym zaświadczyć ich Absolwenci, którzy w trakcie egzaminów państwowych nie mieli najmniejszych problemów z uzyskaniem pozytywnych not.

Należy jednocześnie zaznaczyć, iż zaliczali się oni do doskonałej większości. Statystycznie zaledwie ok. 1% naszych Kursantów nie udaje się zdać w pierwszym terminie. Dla nich przewidujemy konsultacje dodatkowe w równie atrakcyjnych cenach. Ponadto służymy zajęciami prowadzonymi w dni robocze i w weekendy, nieodpłatnymi pomocami naukowymi, badaniami wykonywanymi na miejscu czy wreszcie dużym, bezpiecznym parkingiem.

Kursy i szkolenia - BrańskPodstawowe elementy naszej działalności zawierają się w kilku ogólnych punktach:

Szczegóły dotyczące długości poszczególnych kursów, kryteriów stawianych przed Kandydatami oraz formalności koniecznych do przystąpienia do egzaminów można poznać drogą telefoniczną (694 888 897) lub elektroniczną (biuro.filip@o2.pl).

Zachęcamy do zasilenia grona naszych Kursantów!

TOP