Absolwenci naszych kursów na prawo jazdy z Ostrowi Mazowieckiej potwierdzają: egzamin to żadne wyzwanie, pod warunkiem, że jest się dobrze przygotowanym. Pod tym względem OSK FILIP udziela gwarancji rzetelności, stąd przy zaangażowaniu ze strony Kursanta, ewentualny egzamin poprawkowy można z góry wykluczyć.

OSK we współpracy z kursantami z Ostrowi Mazowieckiej

Na przestrzeni lat, oferta naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców nieustannie się rozszerzała, dlatego dziś możemy pochwalić się aż 10 kategoriami kursów na prawo jazdy. Z naszych usług korzystają kandydaci na kierowców zawodowych, którzy zapisują się na kurs prawa jazdy kat. C, jak również kurs prawa jazdy kategorii CE. Podobnie uczęszczany jest kurs na prawo jazdy kat. D.

Przyszli kierowcy-amatorzy wybierają najczęściej kurs prawa jazdy kat. B, w niektórych przypadkach także kurs prawa jazdy BE. Ci niepełnoletni uczęszczają z kolei na kursy prawa jazdy kat. B1, przygotowujące do prowadzenia tzw. czterokołowców.

W ramach drugiego strumienia zgłoszeń, rejestrujemy rosnące zainteresowanie jednośladami. Od najmniejszych motorowerów (kurs na prawo jazdy kat. AM), poprzez motocykle do 125 cm3 (kurs na prawo jazdy kat. A1) i 35 kW (kurs na prawo jazdy kat. A2), aż do motocykli o dowolnej mocy i pojemności silnika (kurs prawa jazdy kat. A).

Kursanci z Ostrowi Mazowieckiej zdający prawo jazdy

Kurs prawa jazdy w rozsądnej cenie i terminie

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców słynie z atrakcyjnych cen również w Ostrowi Mazowieckiej oraz innych okolicach województwa mazowieckiego. Jesteśmy więc konkurencyjni, a jednocześnie zapewniamy w pełni profesjonalne warunki do ukończenia kursu na prawo jazdy dowolnej kategorii.

Mowa o nowoczesnym zapleczu techniczno-lokalowym, pojazdach zgodnych specyfiką z modelami egzaminacyjnymi, trzech placach manewrowych, dużym parkingu, gabinecie lekarskim, działającym przy naszej pracowni psychologicznej. Kursantom przekazujemy na własność wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne, dopasowujemy harmonogram jazd do ich możliwości czasowych, służymy też dodatkowymi zajęciami praktycznymi.

Prócz kursów na prawo jazdy, prowadzimy także szkolenia zawodowe kierowców w pełnym zakresie. Oznacza to, że zapisując się u nas na przykładowy kurs prawa jazdy na TIR-y, można opuścić nasze progi, będąc kierowcą zawodowym, wyposażonym w świadectwo kwalifikacji zawodowej. Dla osób, które ukończyły już kurs na przewóz osób i rzeczy, organizujemy z kolei szkolenia okresowe kierowców zawodowych.

Więcej informacji na temat naszych szkoleń na prawo jazdy lub kursów zawodowych można uzyskać pod numerem 694 888 897. Czekamy na zgłoszenia!

TOP