Szkolenia UDT to najprostsza metoda zyskania uprawnień do obsługi specjalistycznych maszyn i urządzeń. Wśród licznych kursów dostępnych w ofercie naszego ośrodka wyróżnić można pozycje typowe zarówno usługom budowlanym czy magazynowym, jak i marketingowym.

Do dyspozycji Kursantów oddajemy też szeroką kadrę wykładowców oraz własny park maszynowy.

UDT Białystok, czyli jak poszerzyć własne kompetencje

Od wielu już lat prowadzimy rozmaite kursy UDT Białystok oraz inne miasta województwa podlaskiego stanowią główny teren naszego działania, a cel, jaki nam przyświeca opiera się niezmiennie na efektywnym kształceniu wysoce wyspecjalizowanych operatorów maszyn oraz kierowców pojazdów użytkowych.

Oferujemy m. in. kurs na:

Wszystkie zajęcia oraz egzaminy odbywają się na terenie Ośrodka Szkolenia FILIP oraz przynależnych mu poligonów ćwiczebnych.

W trakcie kursu można również wykonać na miejscu niezbędne badania lekarskie (w tym psychotesty). Ich cena będzie oczywiście uzależniona od charakteru wybranego szkolenia UDT.

Kurs UDT Białystok

Szczegóły dotyczące kursów UDT Białystok

Zawsze staramy się dopasowywać harmonogram zajęć do możliwości naszych Kursantów, dlatego oferowane przez nas kursy UDT odbywają się w dogodnych godzinach, by nie kolidowały z codziennymi obowiązkami.

W przypadku dużej części szkoleń UDT przewidujemy również możliwość ukończenia ich w trybie dziennym lub weekendowym. Zwłaszcza zaoczna metoda kształcenia cieszy się dużą popularnością wśród Kursantów z uwagi na duży stopień zabiegania, charakterystyczny dzisiejszym czasom.

Prócz zaplecza medycznego, technicznego i lokalowego, zapewniamy naszym Kursantom pełne wsparcie merytoryczne oraz pomoc w gromadzeniu dokumentacji nieodzownej w momencie przystępowania do egzaminów państwowych. Służymy materiałami dydaktycznymi, opracowanymi przez naszych wykładowców – specjalistów z długoletnim doświadczeniem, zarówno w dziedzinie kształcenia, jak też praktyki zawodowej.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów, zlokalizowanych w Łomży, Brańsku, Grajewie, Wysokiem Mazowieckiem, Bielsku Podlaskim, Zambrowie, Piszu, Sejnach, Ostrowi Mazowieckiej.

Zapisy na Kursy UDT przyjmujemy również drogą telefoniczną, pod numerem 694 888 897, oraz drogą elektroniczną.

TOP