Na rzecz mieszkańców Zambrowa oraz innych podlaskich miast prowadzimy m.in. praktyczne kursy zawodowe. Pozwalają one w krótkim okresie czasu przysposobić się do przykładowego zawodu operatora dźwigu samojezdnego. Niemniej trzonem naszej działalności wciąż pozostają kursy przygotowujące do prowadzenia pojazdów różnych kategorii.

Szkolenia na jedno- i dwuślady w Zambrowie

Karierę kierowcy można rozpocząć już w wieku 14 lat za sprawą kategorii AM. Skończywszy 16 lat, ma się już do dyspozycji kat. A1 oraz B1. 18-latkowie w większości będą zapewne optowali za kat. B, część z nich wybierze natomiast kat. A2, by w wieku lat 20 zasiąść za kierownicą motocykla o nielimitowanej przepisami pojemności (tu: kat. A). Z kolei kierowcy zawodowi podążą utartą ścieżką, wybierając kat. C, a następnie C+E (TIR-y) lub ewentualnie skuszą się na przewóz osób (kat. D). Wszystkie wspomniane uprawnienia można zdobyć za naszym pośrednictwem.

Jak już zostało zaznaczone, nauka jazdy stanowi trzon naszej działalności, dlatego zawsze przypisujemy jej pierwsze miejsce w pakiecie naszych usług:

Kursy i szkolenia - Zambrów

Co istotne, wszystkie kursy oraz badania z zakresu medycyny pracy są przeprowadzane na terenie naszego ośrodka. Tzw. jazdy odbywają się w oparciu o samochody zgodne z modelami egzaminacyjnymi, a w trakcie egzaminów UDT Kursanci korzystają z urządzeń stanowiących część wyposażenia naszego parku maszynowego.

TOP