Kursy nauki jazdy oraz kursy zawodowe, prowadzone przez nas m.in. na rzecz mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej, z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością.

Dlaczego? Coraz więcej osób woli mieć pewność, że pieniądze zainwestowane we własną edukację zwrócą się z nawiązką w trakcie egzaminów.

Maksymalizacja szans na sukces - Ostrów Mazowiecka czeka

Lata doświadczeń wKursy i szkolenia w Ostrowi Mazowieckiej branży szkoleniowej pozwoliły nam ustalić optymalny program dydaktyczny, dzięki czemu Kursanci nie tylko nie nudzą się na wykładach, ale mają także sposobność przebycia egzaminów w pierwszym terminie. Wiedzę praktyczną zdobywają z kolei w oparciu o flotę nowoczesnych pojazdów (motorowery, motocykle, samochody osobowe i ciężarowe, autobusy).

W przypadku kursów zawodowych do ich dyspozycji są znów przekazywane maszyny i urządzenia, którymi będą operować w trakcie egzaminów. Te ostatnie odbywają się na terenie naszych obiektów, co znacząco obniża poziom stresu, a zarazem ułatwia wykonanie zadań testowych. Absolwenci kursów kwalifikacyjnych dla kierowców mogą przebyć u nas następnie szkolenia okresowe oraz badania medycyny pracy.

Nasza pracownia działa też na rzecz operatorów wózków widłowych oraz kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Poniżej przedstawiamy ogólnikowy zarys naszej działalności:

Więcej szczegółów można znaleźć w podkategoriach przypisanych konkretnym działom. Zachęcamy do lektury!

TOP