Prawo jazdy to luksus przemieszczania się w dowolne miejsce o dowolnym czasie, to niezależność czy wreszcie wreszcie znacznie większa szansa na znalezienie pracy. Właśnie z tych oraz innych przyczyn warto odwiedzić nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców działający w Wysokiem Mazowieckiem i zapisać się na najbliższy kurs prawa jazdy wybranej kategorii.

Kurs na prawo jazdy dla każdego

W naszym OSK prowadzimy niemal każdy kurs na prawo jazdy, jaki przewidują przepisy. Najmłodsi Kursanci mogą wybierać spośród kategorii dostępnych dla 16-latków (A1, B1), a nawet 14-latków (tu: kategoria AM).

Nieco starsi zainteresują się zapewne kursem na prawo jazdy kat. B oraz A. Pomyśleliśmy także o rolnikach, którym proponujemy ubieganie się o prawo jazdy BE – znacznie korzystniejsze niż przypisane im teoretycznie uprawnienie kat. T.

Pamiętając o odbiorcach prywatnych, nie zapomnieliśmy również o przyszłych kierowcach zawodowych. Za naszym pośrednictwem mogą oni uzyskać prawo jazdy kat. C, CE oraz D. Kiedy zaś zdadzą już egzamin państwowy w lokalnym WORD-zie, mogą wrócić do siedziby naszego

Ośrodka Szkolenia Kierowców w Wysokiem Mazowieckiem, aby zapisać się na kurs na przewóz osób i rzeczy. Jego ukończenie (oraz zaliczenie kolejnego egzaminu) pozwoli im uzyskać świadectwo kwalifikacji zawodowej, czyli niezbędnik w branży transportowej.

Kursanci z Wysokiego Mazowieckiego zdający prawo jazdy

OSK FILIP w Wysokiem Mazowieckiem – włącz się do ruchu!

Nie bez powodu Absolwenci OSK FILIP zamieszczają pozytywne noty na naszym profilu społecznościowym. Możemy się bowiem poszczycić:

  • korzystnymi cenami kursów prawa jazdy,
  • doświadczoną i wyrozumiałą kadrą instruktorską,
  • nowoczesnymi salami wykładowymi,
  • 3 placami manewrowymi (co stanowi wyjątek wśród okolicznych placówek szkoleniowych),
  • flotą pojazdów zgodnych z modelami egzaminacyjnymi, wykorzystywanymi w łomżyńskim WORD-zie,
  • własnym zapleczem medycznym na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców (czyt.: możliwość przebycia badań w dowolnym terminie),
  • dużą ilością miejsc parkingowych, zarezerwowanych dla naszych Kursantów,
  • dogodną lokalizacją.

Pozytywne wpisy są również efektem rzetelnego przygotowania, dzięki któremu nasi Kursanci tylko w nielicznych przypadkach muszą stawać do egzaminu na prawo jazdy więcej niż raz.

Ponadto w standardzie zapewniamy przyjazną atmosferę, pomoc w gromadzeniu i wypełnianiu wszelkich oficjalnych wniosków, dodatkowe jazdy w odpowiednich dla Kursanta terminach.

Czy to kurs prawa jazdy na motorowery, czy samochody osobowe, czy autobusy, wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 694 888 897 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zapraszamy!

TOP