W ofercie szkoleń UDT, przeznaczonej dla mieszkańców Zambrowa oraz innych podlaskich miast, można znaleźć m.in:

Oczywiście wszystkie zajęcia odbywają się na terenie obiektów OSK FILIP.

Szkolenia UDT na każdą kieszeń

Niewątpliwą zaletą szkoleń UDT jest ich atrakcyjna cena, która w uśrednieniu jest równa kosztom przeciętnego kursu prawa jazdy. Co więcej, po zdaniu egzaminu z ramienia UDT zyskuje się zaświadczenie kwalifikacyjne, uprawniające do obsługi wybranej grupy urządzeń na terenie Unii Europejskiej oraz krajów przynależnych do EFTA.

Szkolenia UDT należy więc traktować jako narzędzie poszerzania perspektyw na rynku pracy.

Decydując o ostatecznym kształcie naszej oferty szkoleniowej, braliśmy m.in. pod uwagę rosnącą popularność konkretnych zawodów, dlatego jesteśmy w stanie wskazać każdemu Kursantowi najrozsądniejsze i najbardziej opłacalne z jego punktu widzenia rozwiązania.

A będzie miał on z czego wybierać:

Szkolenie UDT Zambrów

Swoboda wyboru, formalności na miejscu

Szkolenia UDT odbywają się u nas zarówno w dni robocze, jak i w weekendy. Dzięki temu Kursanci nie muszę rezygnować ze swoich codziennych obowiązków na rzecz doskonalenia zawodowego. W ramach innych ułatwień zapewniamy im również wszelkie pomoce naukowe, oferujemy pomoc w wypełnianiu wniosków urzędowych (m.in. dotyczących egzaminu UDT) oraz przeprowadzamy badania z zakresu medycyny pracy.

W ich skład wchodzą również psychotesty, których przebycie stanowi jeden z warunków uczestnictwa w szkoleniach UDT.

Długość poszczególnych cykli szkoleniowych jest uzależniona od specyfiki oraz klasy wybranej grupy urządzeń UDT. W celu uzyskania większej ilości szczegółów, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie (nr 694 888 897), mailowo lub odwiedzić naszą filię w Zambrowie.

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia UDT odbywają się w systematycznie, dlatego warto zgłosić swoją kandydaturę odpowiednio wcześniej, aby nie przegapić pierwszego wolnego terminu.

TOP