Sejny są przykładem jednego z wielu miast, któremu dedykujemy naszą ofertę szkoleń UDT. Przez lata naszej działalności zdążyliśmy już wykształcić szerokie grono operatorów najróżniejszych maszyn roboczych. Co więcej, nasz tryb nauczania okazał się na tyle skuteczny, że pozwolił większości z nich zdać egzamin UDT za pierwszym razem.

Jakie szkolenia UDT oferujemy dla kursantów z Sejn?

Dostępne w naszej ofercie szkolenia UDT obejmują naukę obsługi większości maszyn transportu bliskiego. Osoby zainteresowane zdobywaniem uprawnień nieodzownych w wielu branżach (tu: budownictwo, hutnictwo, logistyka, usługi komunalne, marketing etc.) może zainteresować przykładowo kurs dla operatora żurawia kategorii I Ż i II Ż, szkolenie na podesty ruchome o zróżnicowanej charakterystyce bądź kurs na dźwig typu winda.

Z kolei Kursanci powiązani już w jakimś stopniu z usługami transportowymi lub magazynowymi docenią z pewnością szkolenie na suwnice (w tym sterowane z kabiny), kurs na windy samochodowe (czyli tzw. burty), kurs na wciągarki czy wreszcie kurs hakowego – sygnalisty.

Wśród najbardziej rozchwytywanych obecnie kursów nie mogło zabraknąć u nas oczywiście szkolenia na wózki widłowe jak również kursu na ładowarki teleskopowe, będące po prostu bardziej zaawansowaną formą popularnych widlaków. Dopełnienie naszej oferty stanowią zaś kursy strażackie, które znacząco zwiększają szansę na znalezienie pracy w zawodzie.

Szkolenie UDT Sejny

Jak wygląda procedura przystąpienia do szkolenia UDT?

Sposób aplikowania na wszystkie prowadzone przez nas szkolenia UDT jest dokładnie taki sam. Wystarczy przekazać nam swoje zgłoszenie, odwiedzając nas choćby w Sejnach lub dzwoniąc pod numer 694 888 897. Za wyjątkiem kursu na żurawia, podstawowe kryteria stawiane przed Kursantami są następujące:

  • ukończony 18 rok życia,
  • wykształcenie podstawowe,
  • brak przeciwwskazań medycznych do pracy na stanowisku operatora konkretnych urządzeń UDT.

W przypadku stanowiska operatora żurawia, niezbędne jest legitymowanie się wykształceniem przynajmniej zawodowym bądź kwalifikacjami robotnika zbliżonego zawodu oraz miesięczną praktyką w zakresie obsługi żurawia.

Egzamin UDT a przyszłe uprawnienia

W ramach pakietu udogodnień, zapewniamy Kursantom możliwość zdawania egzaminu kończącego kursy UDT w naszym ośrodku. Zaliczenie obu części (tzn. praktycznej i teoretycznej) wiąże się z uzyskaniem bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego, respektowanego na terenie UE oraz EFTA.

Odstępstwem od w/o normy jest kurs na burty samowyładowcze, którego Absolwenci (po zdaniu egzaminu wewnętrznego) uzyskują zaświadczenie zgodne z dyrektywami Ministerstwa Edukacji Narodowej. W przypadku kursu na pilarza, stanowiącego część kursów strażackich, poświadczenie kwalifikacji stanowi z kolei świadectwo IMBiGS oraz wpis do niebieskiej książeczki operatora.

Obszar oraz treść prowadzonych przez nas szkoleń UDT jest odwrotnie proporcjonalna do znikomego poziomu stawek zawartych w naszym cenniku.

Świadczą o tym choćby opinie zamieszczane na profilu facebookowym OSK FILIP. Zapraszamy zatem wszystkich kandydatów na operatorów maszyn roboczych z Sejn do kształcenia się pod skrzydłami naszej placówki szkoleniowej!

TOP