Instytucje, w których daliśmy się poznać od jak najlepszej strony to m.in. WORD w Łomży oraz UDT w Białymstoku. Powód? Kształceni przez nas kandydaci na kierowców nieczęsto są zmuszeni przystępować do egzaminów poprawkowych. Analogiczna sprawność w pokonywaniu wyzwań egzaminacyjnych cechuje Absolwentów naszych szkoleń UDT.

Specjaliści z obszaru UDT w Łomży

Kadra dydaktyczna, zatrudniona w OSK FILIP to nie tylko świetni pedagodzy, ale także fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obsługi, konserwacji oraz monitorowania pracy operatorów urządzeń UDT.

Wiedza przekazywana przez nich w ramach zajęć teoretycznych obejmuje takie zagadnienia, jak:

  • budowa i zasady działania maszyn wybranej kategorii,
  • obowiązujące regulacje prawne z obszaru dozoru technicznego, bhp oraz ppoż.,
  • procedury dotyczące uruchamiania, eksploatacji i zabezpieczania maszyn po skończonej pracy,
  • działania podejmowane w sytuacjach kryzysowych.

Zajęcia praktyczne, przeprowadzane na naszych poligonach ćwiczebnych, służą przekuciu teorii w praktykę. Jako że urządzenia transportu bliskiego są wykorzystywane do przemieszczania ładunków o zróżnicowanej wadze i gabarytach, nasi Kursanci zawsze muszą dysponować wszechstronnymi umiejętnościami.

Dopiero po ich uzyskaniu, są dopuszczani do egzaminu przed komisją UDT. Uzyskawszy pozytywną notę, mogą się spodziewać rychłego wydania bezterminowego zaświadczenia kwalifikacyjnego.

Szkolenie UDT Łomża

Szkolenia UDT wielu specjalności

Prócz statystyk zdawalności, na renomę placówki dydaktycznej wpływa również zakres jej usług. Pod tym względem nie mamy się z pewnością czego wstydzić, gdyż od początku działalności stawiamy na rozwój i dywersyfikację oferty szkoleń UDT.

Z jednej strony proponujemy więc kompleksowe kursy strażackie, z drugiej zaś kierunkowy kurs hakowego – sygnalisty. Nie zapominając o najbardziej popularnych szkoleniach na wózki widłowe, oferujemy także uzupełniający kurs na burty samowyładowcze dla kierowców kategorii B, B+E, C, C+E.

Zapewniamy napływ wysoce wyspecjalizowanych operatorów urządzeń UDT do branży budowlanej za sprawą kursu na żurawie samojezdne bądź szynowe, kursu na windy towarowe oraz kursu na podesty ruchome. Wspieramy jednocześnie branżę logistyczną poprzez kurs na ładowarki teleskopowe, dwutorowy kurs na suwnice czy w końcu kurs na wciągarki.

OSK FILIP z ofertą dla Łomży

Łomżę dzieli od Wysokiego Mazowieckiego niecałe 50 km. To niewiele, zważywszy na atrakcyjne ceny naszych kursów, sprawne tempo ich realizacji oraz pakiet korzyści dodatkowych.

Zaliczymy do nich:

  • sprawdzony system kształcenia, pozwalający zaliczyć egzamin UDT bez większego trudu,
  • dostęp do parku maszynowego, którym posłuży się komisja egzaminacyjna,
  • możliwość przebycia badań w naszej pracowni psychotechnicznej,
  • naukę w profesjonalnych warunkach, przy udziale zarówno cyfrowych, jak i standardowych pomocy dydaktycznych.

Zachęcamy do wyboru naszej oferty szkoleń UDT. Inwestycja w kwalifikacje powinna przynieść przecież realne – nie domniemane – korzyści. Zapraszamy do kontaktu z naszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców FILIP, który działa na terenie Podlasia.

TOP