Choć wg potocznej opinii szkolenia UDT sprowadzają się głównie do zdobywania uprawnień na wózki widłowe, nic bardziej mylnego. Nie dość, że grupa urządzeń przynależnych nadzorowi UDT jest zaskakująco szeroka, to obejmuje ona dodatkowo wiele kategorii maszyn. Różnią się one od siebie zwykle metodą obsługi lub udźwigiem.

Szkolenia UDT w Brańsku na dużą skalę

Szkolenia UDT, które mamy przyjemność prowadzić od wielu już lat, są doskonałym przyczynkiem do rozpoczęcia kariery w branżach z pozoru niedostępnych dla przeciętnego Kowalskiego. Mowa tu choćby o kursach strażackich, oferowanych przez nas zarówno przyszłym, jak i obecnym strażakom. W zawodzie tym często sięga się bowiem po piły mechaniczne, wykorzystuje zwyżki czy żurawie samojezdne.

Branża portowa? Kurs na suwnice, uzupełniony kursem hakowego ­– sygnalisty to propozycja optymalna. Branża przemysłowa? Proponujemy kurs na wciągarki hakowe i specjalne oraz kurs na ładowarki teleskopowe. W natłoku ofert nie może oczywiście zabraknąć miejsca na branżę budowlaną, dla której przewidujemy szkolenie na profesjonalnego operatora żurawia (m.in. szybkomontującego) oraz kurs na windy wielorakiego zastosowania.

Kiedy mowa wreszcie o branży transportowej czy magazynowej, na pierwszym miejscu należy z pewnością postawić wspomniany już kurs na wózki widłowe. Niewiele mniej popularny będzie tutaj jednak kurs na podesty ruchome oraz kurs na burty samowyładowcze. Ten ostatni stanowi zresztą niezbędnik kierowców zawodowych, posiadających prawo jazdy kat. C czy też CE.

Szkolenie UDT Brańsk

UDT Brańsk - zawsze na miejscu

Wszystkie kursy UDT prowadzimy w naszym ośrodku w Wysokiem Mazowieckiem, oddalonym od Brańska o niecałe 35 km. Mamy w dyspozycji kompleksowe zaplecze dydaktyczne w postaci sal wykładowych, poligonów ćwiczebnych oraz parku maszynowego. Zmotoryzowani Kursanci zawsze znajdą miejsce na naszym parkingu – czy to w dni robocze, czy w weekendy.

Mogą oni także wykonać u nas komplet badań (standardowych i psychotechnicznych), będących jednym z warunków przystąpienia do szkoleń UDT.

W analogiczny sposób podchodzimy do zagadnienia egzaminów, które również są przeprowadzane na terenie OSK FILIP. W ten sposób Kursanci mogą ograniczyć przejazdy związane z podnoszeniem kwalifikacji do jednego, najważniejszego adresu. Ze swojej strony pomagamy im też w dopełnianiu wszelkich formalności prowadzących do uzyskania zaświadczenia kwalifikacji zawodowej UDT lub świadectwa IMBiGS.

Szczegółów dotyczących długości poszczególnych kursów, ich cen czy możliwości zapisu na najbliższy cykl szkoleniowy udzielamy telefonicznie oraz e-mailowo. Zachęcamy też mieszkańców Brańska i okolic do składania nam tzw. wizyt bezpośrednich!

TOP