Wobec postępującej mechanizacji i automatyzacji wszelkich działań z pogranicza biznesu, szkolenia UDT stały się w ostatnich latach jednym z najbardziej popularnych kierunków kształcenia. Zadecydowała o tym również ich przystępna cena, która stanowi de facto opłatę jednorazową. Uprawnienia operatora urządzeń UDT zdobywa się bowiem bezterminowo.

Szkolenia UDT w Bielsku Podlaskim, czyli korzyść sama w sobie

Prócz braku konieczności odnawiania posiadanych uprawnień UDT (jak dzieje się to np. w przypadku kierowców zawodowych), absolwenci szkoleń UDT zyskują inną wartość dodaną. Mogą oni mianowicie wykonywać zawód operatora danej maszyny roboczej również poza granicami naszego kraju.

Zaświadczenia kwalifikacyjne są respektowane na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej oraz państw z grupy EFTA (Islandia, Norwegia, Lichtenstein, Szwajcaria).

Ta sama zależność dotyczy zresztą świadectw IMBiGS, wydawanych w związku z uprawnieniami do obsługi pił mechanicznych (tu: kurs na pilarza, stanowiący część kursów strażackich).

Pozostałe zalety? W przypadku szkoleń UDT proponowanych w naszym ośrodku nie jest ich bynajmniej mało:

  • zajęcia prowadzone w trybie dziennym oraz weekendowym,
  • egzaminy organizowane na terenie OSK FILIP (niecałe 60 km od Bielska Podlaskiego),
  • nieodpłatne materiały szkoleniowe,
  • możliwość wykupienia dodatkowych zajęć doszkalających,
  • pomoc w formalnościach urzędowych,
  • kształcenie przy zastosowaniu maszyn roboczych wykorzystywanych przez komisję UDT (bądź IMBiGS) podczas egzaminów,
  • badania medycyny pracy (lekarskie i psychotesty) wykonywane na miejscu.

Ponadto zapewniamy także bezstresową atmosferę oraz rzetelne podejście do wszystkich aspektów szkolenia UDT. Uznajemy swoją pracę za zakończoną dopiero wówczas, gdy Kursanci są przekonani co do stanu własnej wiedzy czy umiejętności.

Szkolenie UDT Bielsk Podlaski

Obsługa urządzeń UDT – ale jakich?

W naszej ofercie znaleźć można kursy UDT przygotowujące do pracy na stanowisku operatora wielu szeroko wykorzystywanych maszyn roboczych. Wyróżniamy wśród nich szkolenia na wózki widłowe (zwane też jezdniowymi) oraz szkolenia na podesty ruchome, które obejmują m.in. naukę obsługi podnośników koszowych i platform wiszących.

Nie mniej uczęszczane są kursy na ładowarki teleskopowe, jak również szkolenia na suwnice (doskonałe uzupełnienie tych ostatnich stanowi z kolei kurs hakowego – sygnalisty).

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą prace wysokościowe różnego typu, nie może zabraknąć operatora żurawia.

W OSK FILIP umożliwiamy zdobywanie uprawnień przewidzianych zarówno dla kategorii I Ż, jak i II Ż. Ponadto oferujemy kurs na windy towarowe oraz towarowo-osobowe, kurs na burty samowyładowcze i wreszcie kurs na wciągarki. Dopełnieniem naszej propozycji szkoleń UDT są wspomniane już kursy strażackie, które przysposabiają do obsługi:

  • podestów ruchomych,
  • żurawi samojezdnych,
  • pił mechanicznych.

Nasze szkolenia UDT, dedykowane mieszkańcom Bielska Podlaskiego, przyczyniają się walnie do profesjonalizacji polskiego biznesu. Przyczyniają się także do poprawy sytuacji materialnej bezpośrednio zainteresowanych.

Warto więc pokusić się o udział już w najbliższym cyklu szkoleniowym. Zapraszamy do kontaktu!

TOP