Każdemu zależy, aby kwestie proceduralne, takie jak stanowiskowe badania psychotechniczne, uregulować sprawnie i bez niepotrzebnego stresu. Z tego właśnie względu postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność bazową o ofertę z obszaru medycyny pracy. W równym stopniu mogą korzystać z niej nasi Kursanci, jak i Klienci trafiający do nas po raz pierwszy.

Pracownia psychologiczna otwarta dla wszystkich w Brańsku

Prowadzona przez nas pracownia psychologiczna funkcjonuje na terenie naszego ośrodka szkolenia, położonego niecałe pół godziny drogi do Brańska. Wykonujemy w niej psychotesty na rzecz następujących grup zawodowych:

W przypadku pierwszej z wymienionych grup badania psychotechniczne warunkują udział w kursie kwalifikacyjnym (również dostępnym w naszej ofercie). Muszą być one ponawiane co 5 lat, przy okazji odbywania szkoleń okresowych, lub co 30 miesięcy (tu: kierowcy powyżej 60 roku życia).

Niedoszli operatorzy wózków widłowych także mogą przystąpić do odpowiedniego szkolenia UDT dopiero po przebyciu psychotestów. Termin ich ważności jest określany przez lekarza medycyny pracy na podstawie stanu zdrowia badanego.

Orzeczenia wydawane na rzecz przyszłych pracowników ochrony stanowią jeden z załączników do wniosku o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Badania psychotechniczne powtarza się tutaj przynajmniej raz na 3 lata. Z uwagi na specyficzny charakter branży, o obowiązku ich ponawiania muszą najczęściej pamiętać sami bezpośrednio zainteresowani.

Pracownia psychotestów Brańsk

Psychotesty w przyjaznej atmosferze

Problemem wielu placówek medycznych jest brak umiejętności zaproponowania Klientom obsługi stojącej na satysfakcjonującym poziomie. Rodzi to niepotrzebne napięcie oraz każe myśleć o psychotestach w kategoriach mistycznych. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż do badań z obszaru psychotechniki należy podchodzić tak samo, jak do każdych innych.

Specjaliści trudniący się w naszej pracowni medycyną pracy prezentują niezmiennie opiekuńczą postawę. Dokładają też wszelkich starań, by osoby przechodzące badania nie odczuwały dyskomfortu z powodu stawianych im pytań lub nie denerwowały się ewentualnymi niepowodzeniami w trakcie wykonywania przykładów testów psychofizycznych. Umożliwiają im oni ponadto powtarzanie części testowej badań psychotechnicznych w razie uzyskania niekorzystnego wyniku przy pierwszym podejściu.

Naszą ofertę dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W przypadku szerszej współpracy długoterminowej przewidujemy możliwość ustalenia preferencyjnych warunków cenowych oraz wykonywania psychotestów w trybie doraźnym. Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

TOP