Wg obiegowych opinii, zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych stanowi jedynie formalność, którą można dopełnić kosztem 800 zł (500 zł z tytułu egzaminu i 300 zł na poczet wydania certyfikatu). Niestety praktyka kłóci się z nimi rażąco, o czym przekonują się autorzy wspomnianych tez w trakcie rozwiązywania zadań testowych bądź problemowych.

Przygotowania do uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych dla kursantów z Brańska

Zwolennicy twierdzenia, że zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych nie wymaga szczególnego wysiłku są zwykle zmuszeni do uiszczania na konto Instytutu Transportu Samochodowego dodatkowych 500 zł oraz wnioskowania o wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego. Doskonała większość z nich przy drugim podejściu odnosi już sukces, lecz doskonała mniejszość decyduje się kształcić we własnym zakresie.

Zakres wiedzy wymaganej na egzaminie jest bardzo obszerny, a każda kolejna próba kosztuje niezmienne 500 zł.

Aby zapobiec narażaniu się na niepotrzebne wydatki, warto zatem przystąpić od razu do odpowiedniego kursu przygotowawczego. Osoby ubiegające się o certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika mają tu do wyboru tradycyjną formułę nauczania oraz e-learning, czyli naukę zdalną.

Choć ta ostatnia jest nieco tańsza, w żadnej mierze nie może się równać z zajęciami prowadzonymi przez profesjonalnych wykładowców.

Nieodpłatne opracowania dydaktyczne, motywacja, atrakcyjna forma przekazywania wiedzy, możliwość konsultacji i wreszcie wyjaśnienia trudnych zagadnień to tylko część argumentów przemawiających za szkoleniem stacjonarnym. Takim, jakie zapewnia OSK FILIP.

Certyfikat kompetencji zawodowych dla Brańska

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika działającego w Brańsku

Szkolenia dla kierowców zawodowych, przyszłych właścicieli firm spedycyjnych oraz koordynatorów ds. transportu to jedna z naszych licznych specjalności. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, mamy przyjemność działać na rzecz szerokiej grupy podlaskich miast.

Jednym z nich jest Brańsk, oddalony niecałe 34 km od naszej siedziby. Funkcjonujący na tym terenie przedsiębiorcy branży TSL częstokroć stawiali swoje pierwsze kroki zawodowe właśnie u nas, kształcąc się m.in. do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika. Efekty? Wystarczy odwiedzić profil facebookowy OSK FILIP, by przekonać się co do jakości naszych metod szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegółowe informacje na temat cen kursów, terminów ich rozpoczęcia oraz warunków aplikacji można uzyskać drogą telefoniczną lub e-mailową.

Zachęcamy wszystkich ubiegających się o certyfikat kompetencji zawodowych z okolic Brańska do kształcenia się właśnie przy naszym wsparciu!

TOP