Obowiązki wynikające ze świadczenia usług przewozowych oraz spedycyjnych, to także zobowiązanie do zdobycia certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika. Konieczność zdania egzaminu dotyczy właściciela firmy lub osoby zarządzającej firmą, a wszystkie kwestie formalne określa Ustawa z o transporcie drogowym z 6 września 2001 roku.

Certyfikat kompetencji zawodowych – łatwiej z OSK FILIP

Egzamin państwowy obejmuje szereg zagadnień, które należy poznać, aby zwiększyć szanse na pozytywny wynik i uzyskanie certyfikatu. Z myślą o osobach planujących podejście do tego egzaminu, prowadzimy profesjonalne kursy przygotowawcze.

W naszym ośrodku w Bielsku Podlaskim pomagamy tak, jak oczekują tego Kursanci i ma to bezpośrednie przełożenie na pozytywne efekty.

  1. Opracowujemy materiały do wygodnego zapoznania się z informacjami.
  2. Wykłady prowadzą specjaliści z dziedziny transportu drogowego.
  3. Zapewniamy praktyczną formułę szkoleń dla zwiększenia ich efektywności.

Uczestnictwo w zajęciach teoretycznych i praktycznych z odpowiednim zaangażowaniem sprawi, że możesz znacznie szybciej oraz skuteczniej przygotować się do egzaminu niż w przypadku samodzielnej nauki w oparciu o materiały z przypadkowych źródeł.

Egzamin przeprowadzany jest przez Instytut Transportu Społecznego. Instytut ten realizuje zadania związane między innymi z bezpieczeństwem transportu, a w efekcie zapewnia rozwiązania na miarę realnych potrzeb właścicieli firm.

Aby przystąpić do egzaminu, należy:

  • złożyć w ITS wypełniony prawidłowo wniosek,
  • złożyć kopię potwierdzenia wpłaty za egzamin i certyfikat.

Doradzamy naszym Kursantom również w kwestiach formalnych – jesteśmy do dyspozycji.

Certyfikat kompetencji zawodowych dla Bielska Podlaskiego

Zdobądź certyfikat kompetencji zawodowych z OSK FILIP w Bielsku Podlaskim

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek szkoleniowych na Podlasiu, która wciąż rozwija się o nowe filie (m.in. w Bielsku Podlaskim). Naszym Kursantom oferujemy kompleksowe szkolenie, mające na celu ułatwienie pozyskania certyfikatu kompetencji zawodowych już w pierwszym terminie.

W trakcie wykładów skupiamy się na wszystkich kluczowych elementach tematyki egzaminacyjnej, kształcąc pod kątem najbardziej charakterystycznych pytań. W ramach praktyki prezentujemy przykłady zadań problemowych wraz z ich rozwiązaniami. Kolejno zwracamy się do Kursantów o wykonanie zadań zbliżonych, które dyskutujemy później na forum całej grupy.

Z uwagi na tradycyjną formę kształcenia, wszyscy niedoszli posiadacze certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika mogą odbywać u nas konsultacje indywidualne lub zwracać się w dowolnym momencie o doprecyzowanie skomplikowanych terminów. Mogą też posiłkować się przekazywanymi im nieodpłatnie materiałami szkoleniowymi.

Aplikacje związane z kursem przygotowawczym do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych spływają do nas regularnie. Warto więc zarezerwować wolne miejsce odpowiednio wcześniej, by w dniu spotkania z komisją ITS czuć się w pełni przygotowanym. Zapraszamy do kontaktu!

TOP